Loto Türkiye + Piyango

Loto ve Milli piyango oyna
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99 $
  • Boyut 2.6 MB
  • Version 1.2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Cem SARAN
Loto Türkiye + Piyango uygulaması ile Sayısal loto, Şans topu, On numara, Süper loto oyunlarını iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızı kullanarak şansınızı deneyebileceğiniz kullanımı kolay fakat ücretli bir mobil uygulamadır.
Loto Türkiye + Piyango uygulaması ile Sayısal loto, Şans topu, On numara, Süper loto oyunlarını iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızı kullanarak şansınızı deneyebileceğiniz kullanımı kolay fakat ücretli bir mobil uygulamadır. Uygulama ile 1 yıl geriye dönük olarak bugüne kadar yapılmış olan çekiliş sonuçlarına ulaşabilir, uygulama aracılığı ile bilet satın alabilir ve satın aldığınız biletin simülasyon görüntüsünü görebilirsiniz. Ayrıca eğer satın aldığınız bilete ikramiye isabet eder ise size otomatik olarak bildirimde bulunur.

Uygulama ile bugüne kadar sonucu açıklanmış olan şans oyunlarının sonuçlarını farklı renklerde görebilir, ikramiye sonuçlarına göre sonuç detayları hakkında bilgi alabilir, internet üzerinden güncel sonuçlara ulaşabilir, sayı tahmin oyunlarını oynayabilirsiniz. 

Ayrıca Milli Piyangı İdaresi içinde geçerli olan internet kullanım bilgilerini alabilir, otomatik güncelleme yapabilir ve retina ekran desteği ile canlı ve interaktif görüntü desteğinden faydalanabilirsiniz.

Uygulama aracılığı ile göreceğiniz oyunların sonuçları Milli Piyangı İdaresi resmi web sitesinden anlık olarak alınmaktadır. Oyunlara ait çekiliş veya sonuç bilgilerine MPİ' nin web sitesinde yayınladığı andan itibaren eş zamanlı olarak uygulama ile ulaşabilirsiniz.

UYARI : Loto Türkiye + Piyango uygulaması kesinlikle Milli Piyango İdaresi' nin resmi uygulaması olmamak ile beraber, uygulamadan kaynaklanabilecek hata ve sorunlar için uygulamayı geliştiren yapımcı sorumlu tutulamaz.
Daha Fazla Göster
Loto Türkiye + Piyango indir